Categorie: Geneesmiddelen

Idyl Paracetamol 500 mg 20st | 8717275001374

Idyl Paracetamol 500 mg 20st | 8717275001374

Idyl Paracetamol 500 mg, tabletten IDYL paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking. Geneesmiddel: RVG 28891=53055 UAD Toepassing Paracetamol Idyl 500 mg wordt gebruikt bij: – hoofdpijn –...

Imodium Imodium 2 mg smelt 10st | 3574661132167

Imodium Imodium 2 mg smelt 10st | 3574661132167

Geneesmiddel bij acute of chronische diarree. De tablet smelt binnen enkele seconden op de tong. Samenstelling Bevat per tablet als werkzame stof 2 mg loperamidehydrochloride, mannitol (E421), aspartaam (E951), en natriumwaterstofcarbonaat. Hulpstoffen: Gelatine (E485), mannitol...

Steigerwald Iberogast 100ml | 8713091028786

Iberogast®, vloeistof voor oraal gebruik Geneesmiddel voor symptomatische behandeling van dyspepsie (slechte/moeilijke spijsvertering). Bij maagpijn, maagzuur, een vol gevoel, maag-/darmkrampen en misselijkheid. RVG 103997 UAD  Waarvoor wordt dit middel gebruikt Bij maagpijn, maagzuur, een...

Heel Viburcol H 6zp | 8714725038645

Homeopathisch geneesmiddel zonder specifieke therapeutische indicatie toegepast volgens de principes van de homeopathische geneeswijze.   Samenstelling:   Viburcol H bevat per                       zetpil van 1,1 mg  fiool (1ml=1g) Chamomilla D4     1,1 mg D4     25 mg Belladonna...

Heel Viburcol H 12zp | 8714725038652

Homeopathisch geneesmiddel zonder specifieke therapeutische indicatie toegepast volgens de principes van de homeopathische geneeswijze.   Samenstelling:   Viburcol H bevat per                       zetpil van 1,1 mg  fiool (1ml=1g) Chamomilla D4     1,1 mg D4     25 mg Belladonna...

Heel Engystol 250tb | 8714725003247

Homeopathisch geneesmiddel zonder specifieke therapeutische indicatie toegepast volgens de principes van de homeopathische geneeswijze. Samenstelling per tablet (301,5 mg) Vincetoxicum officinale D6, D10, D30        75mg     Sulphur D4, D10                                    37,5 mg     Hulpstoffen:  Lactose, magnesiumstearaat....

Heel Engystol 50tb | 8714725001540

Homeopathisch geneesmiddel zonder specifieke therapeutische indicatie toegepast volgens de principes van de homeopathische geneeswijze. Samenstelling per tablet (301,5 mg) Vincetoxicum officinale D6, D10, D30        75mg     Sulphur D4, D10                                    37,5 mg     Hulpstoffen:  Lactose, magnesiumstearaat....

Idyl Paracetamol 500 mg 20st | 8717275001374

Idyl Paracetamol 500 mg 20st | 8717275001374

Idyl Paracetamol 500 mg, tabletten IDYL paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking. Geneesmiddel: RVG 28891=53055 UAD Toepassing Paracetamol Idyl 500 mg wordt gebruikt bij: – hoofdpijn –...

Imodium Imodium 2 mg smelt 10st | 3574661132167

Imodium Imodium 2 mg smelt 10st | 3574661132167

Geneesmiddel bij acute of chronische diarree. De tablet smelt binnen enkele seconden op de tong. Samenstelling Bevat per tablet als werkzame stof 2 mg loperamidehydrochloride, mannitol (E421), aspartaam (E951), en natriumwaterstofcarbonaat. Hulpstoffen: Gelatine (E485), mannitol...

Heel Viburcol H 6zp | 8714725038645

Homeopathisch geneesmiddel zonder specifieke therapeutische indicatie toegepast volgens de principes van de homeopathische geneeswijze.   Samenstelling:   Viburcol H bevat per                       zetpil van 1,1 mg  fiool (1ml=1g) Chamomilla D4     1,1 mg D4     25 mg Belladonna...

Heel Viburcol H 12zp | 8714725038652

Homeopathisch geneesmiddel zonder specifieke therapeutische indicatie toegepast volgens de principes van de homeopathische geneeswijze.   Samenstelling:   Viburcol H bevat per                       zetpil van 1,1 mg  fiool (1ml=1g) Chamomilla D4     1,1 mg D4     25 mg Belladonna...

Heel Engystol 250tb | 8714725003247

Homeopathisch geneesmiddel zonder specifieke therapeutische indicatie toegepast volgens de principes van de homeopathische geneeswijze. Samenstelling per tablet (301,5 mg) Vincetoxicum officinale D6, D10, D30        75mg     Sulphur D4, D10                                    37,5 mg     Hulpstoffen:  Lactose, magnesiumstearaat....

Heel Engystol 50tb | 8714725001540

Homeopathisch geneesmiddel zonder specifieke therapeutische indicatie toegepast volgens de principes van de homeopathische geneeswijze. Samenstelling per tablet (301,5 mg) Vincetoxicum officinale D6, D10, D30        75mg     Sulphur D4, D10                                    37,5 mg     Hulpstoffen:  Lactose, magnesiumstearaat....

Healthypharm Ibuprofen gel 75ml | 8714632044968

Healthypharm Ibuprofen gel 75ml | 8714632044968

Healthypharm Ibuprofen gel Te gebruiken bij stramme of stijve spieren. Houdt gewrichten soepel en verzorgt gevoelige spieren na sport. De gel is kleurloos en helder, plakt niet en wordt goed door de huid opgenomen....

Otrivin Baby monodose 5 ml 18x5ml | 8713177002907

Otrivin Baby monodose 5 ml 18x5ml | 8713177002907

Otrivin Baby Monodose reinigt en bevochtigt de neusholten. Medisch hulpmiddel. Samenstelling Isotone, steriele zoutoplossing zonder bewaarmiddelen. Bevat 0,74% natriumchloride. Gebruik Geschikt voor baby’s en kinderen vanaf 0 jaar. Kan twee- tot viermaal per dag...

Advil Advil gel 60g | 8712769015547

Advil Advil gel 60g | 8712769015547

Advil Gel voor soepele spieren en gewrichten. Wordt snel geabsorbeerd door de huid en dringt diep door in spieren en gewrichten. Samenstelling Aqua, ibuprofen, isopropyl alcohol, hydroxyethylcellulose, benzyl alcohol, sodium hydroxide. Gebruik Masseer de...

Pro Fit Ibuprofen-gel 100g | 8715679020281

Pro Fit Ibuprofen-gel 100g | 8715679020281

Ibuprofen heeft een weldadige werking op spieren en gewrichten. De stof ibuprofen is nu opgelost in een transparante gel. De gel geeft direct een verkoelend effect en hoeft alleen op de huid te worden...

Dampo Keelpastilles 24past | 8713091021473

Dampo Keelpastilles 24past | 8713091021473

Dampo keelpastilles verzachten snel de keel. De pastilles zijn aangenaam van smaak en helpen vrijwel direct: daar zorgen de speciaal door Dampo geselecteerde kruiden en etherische oliën voor.  Samenstelling per pastille:     %...

Dampo Hoestpastilles thijm/sleutelbloem 24past | 8713091021466

Dampo Hoestpastilles thijm/sleutelbloem 24past | 8713091021466

Dampo Hoestpastilles verzacht de keel en luchtwegen en zorgt voor verlichting van de luchtwegen. Kruidenpreparaat Samenstelling Vulstoffen: sucrose, dextrose en water, aroma’s: tijmextract, zoethoutpoeder, sleutelbloemextract, eucalyptusolie, anijsolie, menthol en thymol, zuurteregelaars: natriumchloride en citroenzuur,...

Dampo Ademvrij pastilles 20past | 8713091027543

Dampo Ademvrij pastilles 20past | 8713091027543

Dampo Adem Vrij Pastilles Verlichten de luchtwegen en helpen vrijer te ademen. Samenstelling per pastille: 11,68 mg menthol 2,92 mg eucalyptusolie Hulpstoffen: Vulstoffen: sucrose, glucosesiroop, arabische gom en gemodificeerd aardappelzetmeel, water Zoetstoffen: sorbitol, natrium...

Otrivin Baby zoutoplossing spray 15ml | 8713177003614

Otrivin Baby zoutoplossing spray 15ml | 8713177003614

Otrivin zoutoplossing zoutoplossing met 0,74% NaCI Reinigt de neushoilten zachtjes wanneer deze verstopt zijn of bij allergische aandoeningen. – Hydrateert het geirriteerde of droge neusslijmvlies.  – Maakt ingedikt neusslijm vloeibaar, waardoor dit makkelijker te...

Otrivin Aspirator neusjesreiniger 1st | 8713177003850

Otrivin Aspirator neusjesreiniger 1st | 8713177003850

Otrivin Baby Aspirator – Neusjesreiniger is een apparaatje dat speciaal is ontwikkeld voor kindjes van 0 tot 2 jaar die nog niet zelf hun neusje kunnen snuiten, om bij neusverstopping het slijm zachtjes uit...

Otrivin Druppels 1 mg verzachtend 10ml | 8713177003034

Otrivin Druppels 1 mg verzachtend 10ml | 8713177003034

Otrivin® XylometazolineHCl 1 mg/ml Neusdruppels, oplossing U gebruikt Otrivin wanneer u last heeft van een verstopte neus Otrivin zorgt voor een snelle en langdurige verlichting van neusverstopping. Het vermindert de zwelling van het slijmvlies...

Otrivin Aspirator navulling 8st | 8713177003867

Otrivin Aspirator navulling 8st | 8713177003867

Otrivin Baby navulling wegwerpdopjes van de Otrivin Baby Aspirator – Neusjesreiniger, speciaal voor een veilig gebruik in de neus van een baby. Medisch hulpmiddel. ean: 8713177003867 Prijs: 4.59  (klik hier voor meer informatie)

Otrivin Spray 1 mg volwassenen/kind va 12 jaar verzachtend 10ml | 8713177003010

Otrivin Spray 1 mg volwassenen/kind va 12 jaar verzachtend 10ml | 8713177003010

Otrivin® XylometazolineHCl 1 mg/ml Neusspray, oplossing Xylometazolinehydrochloride U gebruikt Otrivin wanneer u last heeft van een verstopte neus Otrivin zorgt voor een snelle en langdurige verlichting van neusverstopping. Het vermindert de zwelling van het...

Otrivin Spray 0.5 mg verzachtend 2 – 12 jaar 10ml | 8713177003058

Otrivin Spray 0.5 mg verzachtend 2 – 12 jaar 10ml | 8713177003058

Otrivin® XylometazolineHCl 0,5 mg/ml Neusspray, oplossing Xylometazolinehydrochloride U gebruikt Otrivin wanneer u last heeft van een verstopte neus Otrivin zorgt voor een snelle en langdurige verlichting van neusverstopping. Het vermindert de zwelling van het...

Otrivin Menthol spray 12 jaar 10ml | 8713177003003

Otrivin Menthol spray 12 jaar 10ml | 8713177003003

Otrivin® XylometazolineHCl Menthol 1 mg/ml Neusspray, oplossing Xylometazolinehydrochloride U gebruikt Otrivin wanneer u last heeft van een verstopte neus Otrivin zorgt voor een snelle en langdurige verlichting van neusverstopping. Het vermindert de zwelling van...

Leidapharm Paracetamol/ coffeine CP 550 50tb | 8712755002322

Leidapharm Paracetamol/ coffeine CP 550 50tb | 8712755002322

Leidapharm Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende geneesmiddelen.    Samenstelling De werkzame bestanddelen zijn paracetamol en coffeïne. Een tablet bevat 500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne.  De andere bestanddelen...

Healthypharm Loratadine hooikoorts tablet 30tb | 8714632019713

Healthypharm Loratadine hooikoorts tablet 30tb | 8714632019713

Bij hooikoorts en vergelijkbare allergische reacties Geneesmiddel Samenstelling: De werkzame stof in dit middel is loratadine. Elke tablet bevat 10 mg loratadine. De andere stoffen in dit middel zijn lactose, magnesiumstearaat, maïszetmeel, microkristallijne cellulose. Gebruik: Gebruik...

Healthypharm Loratadine hooikoorts tablet 10tb | 8714632025127

Healthypharm Loratadine hooikoorts tablet 10tb | 8714632025127

Bij hooikoorts en vergelijkbare allergische reacties Geneesmiddel Samenstelling: De werkzame stof in dit middel is loratadine. Elke tablet bevat 10 mg loratadine. De andere stoffen in dit middel zijn lactose, magnesiumstearaat, maïszetmeel, microkristallijne cellulose. Gebruik: Gebruik...

Nurofen Nurofen 200 mg 12tb | 8710552509051

Nurofen Nurofen 200 mg 12tb | 8710552509051

Nurofen 200mg is een pijnstiller die je bij verschillende soorten pijn kunt gebruiken. Ook werkt de pijnstiller onstekingsremmend en koortsverlagend. Je kunt Nurofen 200mg gebruiken bij rugpijn, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn,  spit, spierpijn en reumatische...

Leidapharm Ibuprofen 200 mg 40tb | 8712755211359

Leidapharm Ibuprofen 200 mg 40tb | 8712755211359

Ibuprofen is een pijnstiller die ook ontstekingsremmend en koortsverlagend werkt. Samenstelling: Het werkzame bestanddeel is ibuprofen. Iedere omhulde tablet bevat 200 mg ibuprofen. De andere bestanddelen zijn microkristallijne cellulose (E460), voorverstijfselde zetmeel, croscarmellose natrium...

Saridon Saridon 20tb | 8713091022272

Saridon Saridon 20tb | 8713091022272

Saridon, tabletten Saridon bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Geneesmiddel. RVG nummer 03780 UAD Waarvoor wordt dit middel gebruikt Saridon wordt...

Rennie Rennie duo 18tb | 8713091025945

Rennie Rennie duo 18tb | 8713091025945

Rennie Duo bij brandend maagzuur en zure oprispingen. Dit middel is een maagzuurbinder. Geneesmiddel. Samenstelling Bevat per kauwtablet 625 mg calciumcarbonaat, 73,5 mg magnesiumcarbonaat en 150 mg alginezuur. Hulpstoffen natriumwaterstofcarbonaat, sucrose, glucose, monohydraat, povidone, talk, magnesiumstearaat, dextraat, natriumsacharine, citroen, crème aroma (bevat citroen-, limoen-,...

Rennie Rennie pepermunt 96kt | 8713091022173

Rennie Rennie pepermunt 96kt | 8713091022173

Rennie is een zuurneutraliserend middel dat snel verlichting geeft bij brandend maagzuur en zure oprispingen. Rennie wordt gebruikt bij de behandeling van klachten als gevolg van het terugvloeien van de zure maaginhoud in de...

Voltaren Voltaren K 12.5 mg 10st | 8713177004833

Voltaren Voltaren K 12.5 mg 10st | 8713177004833

Voltaren K 12,5 mg vermindert ontstekingen (zwellingen) en werkt koortsverlagend. Bij de behandeling van reumatische pijn, spierpijn, hoofdpijn, kiespijn en menstruatiepijn, pijn bij griep en verkoudheid. Geneesmiddel. Samenstelling Bevat 12,5 mg diclofenac-kalium. De andere...

Voltaren Voltaren K 12.5 mg 20tb | 8723700009051

Voltaren Voltaren K 12.5 mg 20tb | 8723700009051

Voltaren K 12,5 mg is een pijnstiller die ook ontstekingen (zwellingen) vermindert en koortsverlagend werkt. Geneesmiddel  – RVG 20982  Samenstelling De werkzame stof in dit middel is diclofenac-kalium. Eén Voltaren K 12,5 mg tablet...

Norit Norit 200 mg 30ca | 8711744006044

Norit Norit 200 mg 30ca | 8711744006044

Norit capsulses bij acute diarree en bij vergiftigingen. Geneesmiddel. Samenstelling: De werkzame stof in dit middel is geactiveerde kool van plantaardige herkomst (‘carbo activatus’). De andere stoffen in dit middel zijn gelatine, titanium dioxide (E171)...

Finimal Finimal 30tb | 8713091024283

Finimal Finimal 30tb | 8713091024283

Finimal bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Geneesmiddel. Samenstelling Bevat 500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne per tablet. Hulpstoffen: cellulose...

Roter Paracetamol 500 mg 20tb | 8713304103026

Roter Paracetamol 500 mg 20tb | 8713304103026

Roter Paracetamol 500mg Paracetamol behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende middelen. RVG nummer 28771 AV Toepassing Dit geneesmiddel is bestemd voor patiënten met: • hoofdpijn • zenuwpijn • koorts en pijn bij...

Daro Paracetamol vloeibaar 100ml | 8714319031564

Daro Paracetamol vloeibaar 100ml | 8714319031564

DARO Paracetamol vloeibaar, 120 mg/5 ml, stroop Geneesmiddel RVG 06566 UAD Paracetamol behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende geneesmiddelen Toepassing Bij koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na inenting. Samenstelling...

Citrosan Hete citroendrank 15sach | 5000167046045

Citrosan Hete citroendrank 15sach | 5000167046045

Citrosan Hete Citroendrank gaat griep en verkoudheid effectief te lijf. De medicinale citroendrank heeft een koortsverlagende en pijnstillende werking. Een sachet bevat 500 mg paracetamol, en 50 mg vitamine C voor extra weerstand. Het...

Citrosan Hete citroendrank 10sach | 5000167007664

Citrosan Hete citroendrank 10sach | 5000167007664

Citrosan Hete Citroendrank gaat griep en verkoudheid effectief te lijf. De medicinale citroendrank heeft een koortsverlagende en pijnstillende werking. Een sachet bevat 500 mg paracetamol, en 50 mg vitamine C voor extra weerstand. Het...

Norit Norit 125 mg 180tb | 8711744006020

Norit Norit 125 mg 180tb | 8711744006020

Norit, 125 mg, tabletten -ter aanvulling van dieetmaatregelen bij reizigersdiarree b.v. door verandering van voedsel of klimaat -als hulpmiddel bij de behandeling van vergiftigingen. Geneesmiddel. Samenstelling geactiveerde kool, saccharose, lactose, natriumcarboxymethylcellulose en magnesiumstearaat. Dosering Reizigersdiaree: 6-9 tabletten...

Norit Norit 125 mg 50tb | 8711744006013

Norit Norit 125 mg 50tb | 8711744006013

Norit bij acute diarree en vergiftigingen. Geneesmiddel. Samenstelling Bevat 125 mg carbo activatus, 92 mg saccharosum en 92 mg lactosum per tablet. Dosering Diarree: driemaal daags 6-9 tabletten. Vergiftiging: 20 tabletten per keer enige...

Norit ORS 10sach | 8711744028077

Norit ORS 10sach | 8711744028077

Norit O.R.S. is een mengsel van zouten en glucose ter ondersteuning van een goede vochthuishouding. Dit voedingssupplement kan worden toegepast bij zowel volwassenen als kinderen en zuigelingen.  Samenstelling per sachet (4,2gram):     *%ADH...

Rennie Rennie anijs 24tb | 8713091022197

Rennie Rennie anijs 24tb | 8713091022197

Rennie is een zuurneutraliserend middel dat snel verlichting geeft bij brandend maagzuur en zure oprispingen. Rennie wordt gebruikt bij de behandeling van klachten als gevolg van het terugvloeien van de zure maaginhoud in de...

Fluimucil Fluimucil junior drank 100ml | 8717056281063

Fluimucil Fluimucil junior drank 100ml | 8717056281063

Fluimucil 20 mg/ml drank junior kan worden gebruikt bij vastzittende hoest of vastzittend slijm, ter vergemakkelijking van het ophoesten indien dit door taai slijm wordt bemoeilijkt. Deze suikervrije drank kan door diabetes patiënten worden...

Fluimucil Fluimucil drank 2% 200ml | 8717056281056

Fluimucil Fluimucil drank 2% 200ml | 8717056281056

Fluimucil 20 mg/ml drank kan worden gebruikt bij vastzittende hoest of vastzittend slijm, ter vergemakkelijking van het ophoesten indien dit door taai slijm wordt bemoeilijkt. Deze suikervrije drank kan door diabetes patiënten worden gebruikt....

Fluimucil Fluimucil drank forte 4% 200ml | 8717056281070

Fluimucil Fluimucil drank forte 4% 200ml | 8717056281070

Fluimucil 40 mg/ml drank forte kan worden gebruikt bij vastzittende hoest en vastzittend slijm, ter vergemakkelijking van het ophoesten indien dit door taai slijm wordt bemoeilijkt. Deze suikervrije drank kan door diabetes patiënten worden...

Fluimucil Fluimucil 200 mg suikervrij 20brt | 8717056280004

Fluimucil Fluimucil 200 mg suikervrij 20brt | 8717056280004

Fluimucil 200 mg bruistabletten kunnen worden gebruikt bij vastzittende hoest en vastzittend slijm, ter vergemakkelijking van het ophoesten indien dit door taai slijm wordt bemoeilijkt. Geneesmiddel. De suikervrije bruistabletten hebben een frisse citrussmaak. De...

Fluimucil Fluimucil 600 mg 6brt | 8717056280028

Fluimucil Fluimucil 600 mg 6brt | 8717056280028

Fluimicil Bruis bij aandoeningen van de luchtwegen om het ophoesten van taai slijm te vergemakkelijken zoals astma, bronchitis (ontsteking van het slijmvlies van de luchtpijp), emfyseem, mucoviscidose (taaislijmziekte) en bij bronchiëctasieën (langdurige verwijding van...

Healthypharm Paracetamol & vit C 10sach | 8714632042469

Healthypharm Paracetamol & vit C 10sach | 8714632042469

Paracetamol/Vitamine C HTP 500/50 mg is een geneesmiddel in de vorm van een poeder voor drank, verpakt in sachets   Toepassing Paracetamol/Vitamine C HTP 500/50 mg wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep...

Antigrippine Antigrippine 250 mg paracetamol 20tb | 8710349123606

Antigrippine Antigrippine 250 mg paracetamol 20tb | 8710349123606

Antigrippine stilt pijn en verlaagt koorts bij griep en verkoudheid en na vaccinatie. Stilt pijn bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn en menstruatiepijn. Geneesmiddel Samenstelling: De werkzame stoffen in dit middel zijn paracetamol, coffeïne...

Imodium Imodium 2 mg 20ca | 3574661132136

Imodium Imodium 2 mg 20ca | 3574661132136

Imodium 2 mg Geneesmiddel bij acute of chronische diarree. Samenstelling De werkzame stof in dit middel is loperamidehydrochloride. Imodium capsules bevatten 2 mg loperamidehydrochloride per capsule. De andere stoffen in dit middel zijn: lactosemonohydraat, maïszetmeel, talk...

VSM Nisykind kind 0-6JAAR 120tb | 8728300895813

VSM Nisykind kind 0-6JAAR 120tb | 8728300895813

Homeopathisch geneesmiddel zonder specifieke therapeutische indicatie toegepast volgens de principes van de homeopathische geneeswijze.   Samenstelling Per tablet (100 mg): Aconitum napellus D6 10 mg, Bryonia cretica D6 10 mg, Eupatorium perfoliatum D6 10...

Nurofen 400 mg Omhulde tabletten 24tb | 5000167019247

Nurofen 400 mg Omhulde tabletten 24tb | 5000167019247

Nurofen 400 mg wordt gebruikt bij matig tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn, kiespijn en menstruatiepijn. Ook te gebruiken bij koorts. Bevat 400 mg ibuprofen per ronde tablet. Geneesmiddel. Nurofen 400 tablet bevat 400 mg...

Aspro Aspro bruis 500 mg 20tb | 8713091021633

Aspro Aspro bruis 500 mg 20tb | 8713091021633

Aspro® 500 Bruis, tabletten 500 mg Bruis acetylsalicylzuur Aspro 500 Bruis werkt pijnstillend, koortsverlagend en ontstekingsremmend. Aspro 500 Bruis kan worden gebruikt bij: – koorts en pijn bij griep en verkoudheid – koorts en pijn...

Aspirine Aspirine C 10brt | 8713091000003

Aspirine Aspirine C 10brt | 8713091000003

Bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en reumatische pijn. Samenstelling  Bevat 400 mg acetylsalicylzuur (acetosal) en 240 mg ascorbinezuur (vitamine C)...

Aspirine Aspirine 500 mg 20tb | 8713091000980

Aspirine Aspirine 500 mg 20tb | 8713091000980

Aspirine 500 bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spierpijn en reumatische pijn. Geneesmiddel Samenstelling  Bevat 500 mg acetylsalicylzuur (acetosal) per tablet. Hulpstoffen: cellulosepoeder, maïszetmeel.   Dosering ...

Roter Paracetamol 250 junior 20tb | 8713304942175

Roter Paracetamol 250 junior 20tb | 8713304942175

Roter Paracetamol Junior Instant Smelttablet 250 mg banaan Roter paracetamol junior instant smelttablet 250 mg banaan behoort tot de groep van de pijnstillers. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking. RVG nummer 28824 UAD Toepassing...

Roter Paracetamol 500 mg bessen 20tb | 8713304103781

Roter Paracetamol 500 mg bessen 20tb | 8713304103781

ROTER Paracetamol Instant Smelttablet 500 mg bessen Paracetamol instant smelttablet 500 mg bessen behoort tot de groep van de pijnstillers. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking. RVG nummer 28825 AV Toepassing ROTER paracetamol instant...

Gaviscon Pepermunt 250 32tb | 5000158066052

Gaviscon Pepermunt 250 32tb | 5000158066052

Geneesmiddel bij brandend maagzuur en zure oprispingen. Geneesmiddel = RVG 31437 Samenstelling Werkzame stoffen: Bevat 250 mg natriumalginaat, 133,5 mg natriumwaterstofcarbonaat en 80 mg calciumcarbonaat. Hulpstoffen: Mannitol (E421), macrogol 20.000, copivodon, aspartaam (E951), pepermuntsmaak, magnesiumstearaat en acesulfaam-K.  Gebruik Volwassenen en...

Gaviscon Pepermunt 250 16tb | 5000158065802

Gaviscon Pepermunt 250 16tb | 5000158065802

Gaviscon 250 pepermunt, kauwtabletten Geneesmiddel bij brandend maagzuur en zure oprispingen. Geneesmiddel RVG 31437 AV Toepassing Gaviscon 250 pepermunt kauwtabletten wordt gebruikt voor de behandeling van de symptomen van gastro-oesofageale reflux zoals zure oprispingen, zuurbranden,...

Gaviscon Anijsdrank liquid 200ml | 5000158066038

Gaviscon Anijsdrank liquid 200ml | 5000158066038

Geneesmiddel tegen brandend maagzuur en zure oprispingen . Samenstelling Actieve bestanddelen per 10 ml: natriumalginaat 500 mg, natriumcarbonaat 267 mg. Dosering Volwassenen en kinderen vanaf 10 jaar: indien nodig 4x daags 10 tot 20...

Gaviscon Pepermunt liquid 200ml | 5000158066045

Gaviscon Pepermunt liquid 200ml | 5000158066045

Gaviscon® anijs, suspensie Geneesmiddel bij maagzuur en zure oprispingen. – RVG 08401 AV Toepassing Gaviscon wordt gebruikt voor de symptomatische behandeling van klachten als gevolg van oprispingen en brandend maagzuur Samenstelling Werkzame stof: Een dosis van...

Aleve Aleve select 275 mg 12tb | 8713091027055

Aleve Aleve select 275 mg 12tb | 8713091027055

Aleve Select 275 bij rugpijn, spierpijn of gewrichtspijn. Geneesmiddel Samenstelling Bevat 275 mg naproxennatrium per tablet. Dosering Volwassenen: aanvangsdosis van twee tabletten. Indien nodig na 8 tot 12 uur nog 1 tablet, bij voorkeur...

Leidapharm ibuprofen 200mg 10d | 8712755211243

Leidapharm ibuprofen 200mg 10d | 8712755211243

Leidapharm ibuprofen 200mg 10d ean: 8712755211243 Prijs: 1.09  (klik hier voor meer informatie)

Aleve Aleve feminax 12tb | 8713091026959

Aleve Aleve feminax 12tb | 8713091026959

Aleve Feminax 275 bij menstruatiepijn. Geneesmiddel Samenstelling Bevat 275 mg naproxennatrium per tablet. Dosering Volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar: bij beginnende menstruatiepijn 2 tabletten. Indien nodig na 8 tot 12 uur 1 tablet...

Advil Advil liquid capsules 200 40ca | 8712769019743

Advil Advil liquid capsules 200 40ca | 8712769019743

Pijnstillend, koortsverlagend en ontstekingsremmend. Te gebruiken bij lichte tot matige pijn inclusief reumatische pijn, spierpijn, rugpijn, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, koorts en ter verlichting van symptomen van verkoudheid en griep   Samenstelling Bevat 200 mg...

Rennie Rennie suikervrij 72tb | 8713091025648

Rennie Rennie suikervrij 72tb | 8713091025648

Rennie Suikervrij bij brandend maagzuur en zure oprispingen. Bij een zweer aan de maag of twaalfvingerige darm. Dit middel is een maagzuurbinder. Geneesmiddel. Samenstelling Bevat per kauwtablet 680 mg calciumcarbonaat en 80 mg magnesiumcarbonaat...

Rennie Rennie suikervrij 36tb | 8713091025624

Rennie Rennie suikervrij 36tb | 8713091025624

Rennie Suikervrij bij brandend maagzuur en zure oprispingen. Bij een zweer aan de maag of twaalfvingerige darm. Dit middel is een maagzuurbinder. Geneesmiddel. Samenstelling Bevat per kauwtablet 680 mg calciumcarbonaat en 80 mg magnesiumcarbonaat...

Rennie Rennie deflatine 36tb | 8713091025693

Rennie Rennie deflatine 36tb | 8713091025693

Rennie Deflatine bij een opgeblazen gevoel, bij brandend maagzuur of zure oprispingen. Dit middel is een maagzuurbinder. Geneesmiddel. Samenstelling Bevat 680 mg calciumcarbonaat, 80 mg magnesiumcarbonaat en 25 mg simethicon per kauwtablet. Inhoud: 36...

Rennie Rennie deflatine 18tb | 8713091022210

Rennie Rennie deflatine 18tb | 8713091022210

Rennie Deflatine bij een opgeblazen gevoel, bij brandend maagzuur of zure oprispingen. Dit middel is een maagzuurbinder. Geneesmiddel. Samenstelling Werkzame stof: Bevat 680 mg calciumcarbonaat, 80 mg magnesiumcarbonaat en 25 mg simethicon per kauwtablet. Hulpstoffen: sorbitol...

Rennie Rennie pepermunt 48kt | 8713091022159

Rennie Rennie pepermunt 48kt | 8713091022159

Rennie is een zuurneutraliserend middel dat snel verlichting geeft bij brandend maagzuur en zure oprispingen. Rennie wordt gebruikt bij de behandeling van klachten als gevolg van het terugvloeien van de zure maaginhoud in de...