Categorie: Hooikoorts

Pharmachemie Cetirizine DiHCL 1 mg 200ml | 8711218950019

Pharmachemie Cetirizine DiHCL 1 mg 200ml | 8711218950019

Cetirizine 2HCl 1 mg/ml PCH, drank Cetirizine 2HCl 1 mg/ml PCH behoort tot de groep van de zogenaamde antihistaminica. Dit zijn middelen tegen overgevoeligheidsreacties. Geneesmiddel RVG 32486 UAD Toepassing Uw geneesmiddel wordt gebruikt om de...

Sandoz Loratadine 10 mg orotaat 30tb | 8712371007848

Sandoz Loratadine 10 mg orotaat 30tb | 8712371007848

Loratadine 10 mg orotaat – Geneesmiddel Loratadine Sandoz orodispergeerbare tablet 10 is een geneesmiddel tegen allergieën. Het helpt uw allergische reacties en de verschijnselen daarvan te onderdrukken.  Loratadine Sandoz orodispergeerbare tablet 10 verlicht verschijnselen die...

Pharmachemie Cetirizine DiHCL 1 mg 200ml | 8711218950019

Pharmachemie Cetirizine DiHCL 1 mg 200ml | 8711218950019

Cetirizine 2HCl 1 mg/ml PCH, drank Cetirizine 2HCl 1 mg/ml PCH behoort tot de groep van de zogenaamde antihistaminica. Dit zijn middelen tegen overgevoeligheidsreacties. Geneesmiddel RVG 32486 UAD Toepassing Uw geneesmiddel wordt gebruikt om de...

Sandoz Loratadine 10 mg orotaat 30tb | 8712371007848

Sandoz Loratadine 10 mg orotaat 30tb | 8712371007848

Loratadine 10 mg orotaat – Geneesmiddel Loratadine Sandoz orodispergeerbare tablet 10 is een geneesmiddel tegen allergieën. Het helpt uw allergische reacties en de verschijnselen daarvan te onderdrukken.  Loratadine Sandoz orodispergeerbare tablet 10 verlicht verschijnselen die...

Healthypharm Cetirizine 10 mg 30tb | 8714632033733

Healthypharm Cetirizine 10 mg 30tb | 8714632033733

Allergietabletten HTP Cetirizine diHCl 10 mg is een anti-allergisch geneesmiddel. Geneesmiddel. Toepassing Bij volwassenen en kinderen van 6 jaar en ouder is Allergietabletten HTP Cetirizine diHCl 10 mg bestemd voor de verlichting van: *...

Healthypharm Loratadine hooikoorts tablet 30tb | 8714632019713

Healthypharm Loratadine hooikoorts tablet 30tb | 8714632019713

Bij hooikoorts en vergelijkbare allergische reacties Geneesmiddel Samenstelling: De werkzame stof in dit middel is loratadine. Elke tablet bevat 10 mg loratadine. De andere stoffen in dit middel zijn lactose, magnesiumstearaat, maïszetmeel, microkristallijne cellulose. Gebruik: Gebruik...

Healthypharm Cetirizine 10 mg 10tb | 8714632078642

Healthypharm Cetirizine 10 mg 10tb | 8714632078642

Allergietabletten HTP Cetirizine diHCl 10 mg is een anti-allergisch geneesmiddel. Geneesmiddel. Toepassing Bij volwassenen en kinderen van 6 jaar en ouder is Allergietabletten HTP Cetirizine diHCl 10 mg bestemd voor de verlichting van: *...

Healthypharm Loratadine hooikoorts tablet 10tb | 8714632025127

Healthypharm Loratadine hooikoorts tablet 10tb | 8714632025127

Bij hooikoorts en vergelijkbare allergische reacties Geneesmiddel Samenstelling: De werkzame stof in dit middel is loratadine. Elke tablet bevat 10 mg loratadine. De andere stoffen in dit middel zijn lactose, magnesiumstearaat, maïszetmeel, microkristallijne cellulose. Gebruik: Gebruik...

Zyrtec Zyrtec 7tb | 8713641001191

Zyrtec Zyrtec 7tb | 8713641001191

Zyrtec Geneesmiddel Cetirizine is een anti-allergiemedicijn. Het wordt gebruikt bij verschillende vormen van allergie, zoals hooikoorts, langdurig ontstoken neusslijmvlies, ontstoken ogen door allergie, netelroos en jeuk. Samenstelling: De werkzame stof in dit middel is...

Prevalin Extra sterk 15ml | 8710537702828

Prevalin Extra sterk 15ml | 8710537702828

Prevalin Extra Sterk tegen verschijnselen van hooikoorts. Remt het vrijkomen van stoffen die overgevoeligheidsreacties kunnen veroorzaken, zodat de verschijnselen van hooikoorts (loopneus, verstopte neus, jeuk, niezen) worden tegengegaan. Geneesmiddel. Samenstelling Bevat per ml 40...

Allerfre Allerfre 10 mg 21tb | 5000167068184

Allerfre Allerfre 10 mg 21tb | 5000167068184

Verlicht allergische symptomen (niezen, loopneus, jeuk, huiduitslag en oogirritatie). Geneesmiddel Samenstelling Bevat 10 mg loratadine, lactose, magnesiumstearate, maiszetmeel. Gebruik Volwassenen en kinderen boven 12 jaar: eenmaal daags 1 tablet. Kinderen van 2-12 jaar: bij...

Allerfre Allerfre 10 mg 14tb | 5000167046458

Allerfre Allerfre 10 mg 14tb | 5000167046458

Verlicht allergische symptomen (niezen, loopneus, jeuk, huiduitslag en oogirritatie). Geneesmiddel Samenstelling Bevat 10 mg loratadine, lactose, magnesiumstearate, maiszetmeel. Gebruik Volwassenen en kinderen boven 12 jaar: eenmaal daags 1 tablet. Kinderen van 2-12 jaar: bij...

Prevalin Neusspray 15ml | 8710537702811

Prevalin Neusspray 15ml | 8710537702811

Prevalin Neusspray bij hooikoorts en vergelijkbare allergische reacties. Remt het vrijkomen van stoffen die overgevoeligheidsreacties kunnen veroorzaken. Samenstelling Bevat per ml 20 mg natriumcromoglicaat, 0,1 mg dinatriumedetaat en 0,1 mg benzalkoniumchloride per ml. Gebruik:...

Allerfre Allerfre 10 mg 7tb | 5000167014143

Allerfre Allerfre 10 mg 7tb | 5000167014143

Verlicht allergische symptomen (niezen, loopneus, jeuk, huiduitslag en oogirritatie). Geneesmiddel Samenstelling Bevat 10 mg loratadine, lactose, magnesiumstearate, maiszetmeel. Gebruik Volwassenen en kinderen boven 12 jaar: eenmaal daags 1 tablet. Kinderen van 2-12 jaar: bij...

Prevalin Oogdruppels 10ml | 87296686

Prevalin Oogdruppels 10ml | 87296686

Prevalin Oogdruppels tegen verschijnselen van hooikoorts. Voor personen die last hebben van allergische oogklachten en/of tranende, jeukende, branderige of rode ogen. Geneesmiddel. Samenstelling Bevat natriumcromoglicaat 20 mg/ml. Dosering Volwassenen en kinderen vanaf 2 jaar:...

Reactine Anti histaminicum 10 mg 14tb | 3574661220444

Reactine Anti histaminicum 10 mg 14tb | 3574661220444

Reactine 10 mg filmomhulde tabletten Reactine is een anti-allergisch geneesmiddel.  – neus- en oogklachten die verband houden met seizoengebonden en niet-seizoengebonden allergische rhinitis. – chronische netelroos (chronische idiopatische urticaria). Geneesmiddel. 29446 – UAD Samenstelling...

Reactine Anti histamine 10 mg 21tb | 3574661220482

Reactine Anti histamine 10 mg 21tb | 3574661220482

Reactine 10 mg filmomhulde tabletten Reactine is een anti-allergisch geneesmiddel.  – neus- en oogklachten die verband houden met seizoengebonden en niet-seizoengebonden allergische rhinitis. – chronische netelroos (chronische idiopatische urticaria). Geneesmiddel. 29446 – UAD Samenstelling...

Teva Cetirizine DI HCI 10 mg 7tb | 8711218971731

Teva Cetirizine DI HCI 10 mg 7tb | 8711218971731

Cetirizine diHCl Teva 10 mg, filmomhulde tabletten Verlicht hooikoorts en vergelijkbare allergische reacties. Toepassing – de verlichting van neus- en oogklachten die verband houden met seizoengebonden en nietseizoengebonden allergische rhinitis – de verlichting van...