Categorie: Pijn algemeen

Pinex Paracetamol drank aardbei 100ml | 8716049007840

Pinex met aardbeiensmaak 24 ml/ml drank Paracetamol kan worden gebruikt ter verlichting van hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, spierpijn en koorts als gevolg van gewone verkoudheid. Samenstelling De werkzame stof in dit middel is paracetamol.  Hulpstoffen: Natriummetabisulfiet (E223), Sorbitol...

Ascal Ascal 600 mg 24st | 8712207071296

Ascal 600, poeder voor drank 600 mg Geneesmiddel RVG 08184 UAD Ascal is een zogenaamde NSAID. NSAIDs zijn geneesmiddelen die een pijnstillende, koortsverlagende en ontstekingsremmende werking hebben. Toepassing U kunt Ascal gebruiken wanneer u...

Idyl Paracetamol 1000 mg 5st | 8717275001619

IDYL Paracetamol zetpil 1000 mg, zetpillen Toepassing Te gebruiken bij koorts en pijn, bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, kiespijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en zenuwpijn.. Samenstelling: Werkzame stof:...

Idyl Ibuprofen 400 mg liquid 20ca | 8717275029088

Ibuprofen liquid caps 400 mg Geneesmiddel Ibuprofen Liquid Caps Apotex 400 mg bevat een medicijn genaamd ibuprofen. Ibuprofen behoort tot een groep geneesmiddelen die niet-steroïde ontstekingsremmers (NSAID’s) worden genoemd. Deze geneesmiddelen bieden verlichting bij...

Sanias Paracetamol coffeine 500/50 mg 20tb | 8716049009752

Paracetamol/Coffeïne Sanias 500/50 mg, tabletten Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg is een geneesmiddel bij pijn en koorts. Toepassing Symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts Bestanddelen Werkzame stoffen Paracetamol 500 mg, Coffeïne 50 mg Hulpstoffen: Maïszetmeel, Gelatine (E485), Croscarmellosenatrium...

Dynexan Dynexan gel 20 mg 10g | 4037369236166

Dynexan Gel 20 mg/g Geneesmiddel RVG 113488 UAD Dit middel bevat de werkzame stof lidocaïnehydrochloride, een stof voor plaatselijke verdoving (lokale anesthesie) van de huid en slijmvliezen. Toepassing Dit middel wordt gebruikt voor kortdurende, symptomatische...

Sandoz Paracetamol comp 20tb | 8712371004687

Sandoz paracetamol/coffeïne tabletten Geneesmiddel: RVG 14976 U.A.D Paracetamol/coffeine Sandoz 500/50 mg wordt gebruikt bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn. Samenstelling Werkzame stoffen:  Paracetamol...

Idyl Paracetamol kind 60 mg 10zp | 8717275028982

Idyl Paracetamol kind 60 mg 10zp | 8717275028982

Idyl Kinderparacetamol zetpil 60 mg Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking. Samenstelling: Het werkzame bestanddeel is paracetamol. Eén zetpil bevat 60 mg paracetamol. De overige bestanddelen (de hulpstoffen)...

Nurofen Fastine liquid caps 400 mg ibuprofen 20ca | 5000158105485

Nurofen Fastine liquid caps 400 mg ibuprofen 20ca | 5000158105485

Nurofen Fastine Liquid Caps 400 mg geeft snelle verlichting bij middelmatige pijn en bij koorts. Deze met ibuprofen gevulde capsules zorgen voor een snelle absorptie van het lichaam en werken daardoor twee keer zo...

Healthypharm Paracetamol 1000 mg 10zp | 8714632069985

Healthypharm Paracetamol 1000 mg 10zp | 8714632069985

Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking. Toepassing Paracetamol wordt gebruikt bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. Samenstelling: De werkzame stof in dit middel...

Sanias Paracetamol coffeine 500/50 mg 20tb | 8716049009752

Paracetamol/Coffeïne Sanias 500/50 mg, tabletten Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg is een geneesmiddel bij pijn en koorts. Toepassing Symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts Bestanddelen Werkzame stoffen Paracetamol 500 mg, Coffeïne 50 mg Hulpstoffen: Maïszetmeel, Gelatine (E485), Croscarmellosenatrium...

Sanias Paracetamol coffeine 500/50 mg 50tb | 8716049009769

Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg is een geneesmiddel bij pijn en koorts. Toepassing Symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts Bestanddelen Werkzame stoffen Paracetamol 500 mg, Coffeïne 50 mg Hulpstoffen: Maïszetmeel, Gelatine (E485), Croscarmellosenatrium (E468), Magnesiumstearaat (E470b). Dosering Volwassenen en...

Idyl Paracetamol 500 mg 50st | 8717275055193

Idyl Paracetamol 500 mg, tabletten IDYL paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking. Geneesmiddel: RVG 28891=53055 UAD Toepassing Paracetamol Idyl 500 mg wordt gebruikt bij: – hoofdpijn –...

Healthypharm Diclofenac HTP 1% gel 60g | 8714632074330

Healthypharm Diclofenac HTP 1% gel 60g | 8714632074330

Healthypharm Diclofenac HTP 1% gel 60g ean: 8714632074330 Prijs: 5.99  (klik hier voor meer informatie)

Sandoz Paracetamol comp 20tb | 8712371004687

Sandoz paracetamol/coffeïne tabletten Geneesmiddel: RVG 14976 U.A.D Paracetamol/coffeine Sandoz 500/50 mg wordt gebruikt bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn. Samenstelling Werkzame stoffen:  Paracetamol...

Idyl Paracetamol kind 60 mg 10zp | 8717275028982

Idyl Paracetamol kind 60 mg 10zp | 8717275028982

Idyl Kinderparacetamol zetpil 60 mg Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking. Samenstelling: Het werkzame bestanddeel is paracetamol. Eén zetpil bevat 60 mg paracetamol. De overige bestanddelen (de hulpstoffen)...

Nurofen Fastine liquid caps 400 mg ibuprofen 20ca | 5000158105485

Nurofen Fastine liquid caps 400 mg ibuprofen 20ca | 5000158105485

Nurofen Fastine Liquid Caps 400 mg geeft snelle verlichting bij middelmatige pijn en bij koorts. Deze met ibuprofen gevulde capsules zorgen voor een snelle absorptie van het lichaam en werken daardoor twee keer zo...

Pinex Smelttablet aardbei 250 mg 20tb | 8716049010246

Pinex Smelttablet aardbei 250 mg 20tb | 8716049010246

Pinex Smelt met aardbeiensmaak 250 mg is een pijnstillend en koortsverlagend geneesmiddel.  Samenstelling: De werkzame stof in dit middel is paracetamol. Elke orodispergeerbare tablet bevat 250 mg paracetamol. De andere stoffen in dit middel zijn ethylcellulose,...

Healthypharm Paracetamol 1000 mg 10zp | 8714632069985

Healthypharm Paracetamol 1000 mg 10zp | 8714632069985

Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking. Toepassing Paracetamol wordt gebruikt bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. Samenstelling: De werkzame stof in dit middel...

Healthypharm Diclofenac HTP 1% gel 60g | 8714632074330

Healthypharm Diclofenac HTP 1% gel 60g | 8714632074330

Healthypharm Diclofenac HTP 1% gel 60g ean: 8714632074330 Prijs: 5.99  (klik hier voor meer informatie)

Idyl Ibuprofen 400 mg liquid 20ca | 8717275029088

Ibuprofen liquid caps 400 mg Geneesmiddel Ibuprofen Liquid Caps Apotex 400 mg bevat een medicijn genaamd ibuprofen. Ibuprofen behoort tot een groep geneesmiddelen die niet-steroïde ontstekingsremmers (NSAID’s) worden genoemd. Deze geneesmiddelen bieden verlichting bij...

Sanias Paracetamol coffeine 500/50 mg 50tb | 8716049009769

Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg is een geneesmiddel bij pijn en koorts. Toepassing Symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts Bestanddelen Werkzame stoffen Paracetamol 500 mg, Coffeïne 50 mg Hulpstoffen: Maïszetmeel, Gelatine (E485), Croscarmellosenatrium (E468), Magnesiumstearaat (E470b). Dosering Volwassenen en...

Sanias Paracetamol coffeine 500/50 mg 20tb | 8716049009752

Paracetamol/Coffeïne Sanias 500/50 mg, tabletten Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg is een geneesmiddel bij pijn en koorts. Toepassing Symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts Bestanddelen Werkzame stoffen Paracetamol 500 mg, Coffeïne 50 mg Hulpstoffen: Maïszetmeel, Gelatine (E485), Croscarmellosenatrium...

Witte Kruis Witte kruis 20sach | 8711744025533

Witte Kruis Witte kruis 20sach | 8711744025533

Witte Kruis Poeders bij hoofdpijn, kiespijn, koorts en pijn bij griep, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn. Geneesmiddel. Samenstelling Bevat per sachet 500 mg Paracetamol en 50 mg Coffeïne. ulpstoffen: Polyvidon, Lactose, Natriumzetmeelstearylfumaraat, Siliciumdioxide. Allergeneninformatie...

Daro Hoofdpijnpoeders 20st | 8714319030000

Daro Hoofdpijnpoeders 20st | 8714319030000

Bestrijdt snel (zware) hoofdpijn en is een effectieve oplossing bij pijnbestrijding en koorts. Het in water opgeloste poeder zorgt voor een extra snelle werking. Brengt geen schade toe aan de maag. Geneesmiddel. Samenstelling Bevat...

Roter APC 20tb | 8713304103002

Roter APC 20tb | 8713304103002

Roter APC APC is een pijnstillend en koortsverlagend geneesmiddel. RVG nummer 53449 UAD Toepassing APC wordt gebruikt bij: koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn, reumatische pijn, koorts en...

Alka Seltzer Alka Seltzer 20brt | 8713091000072

Alka Seltzer Alka Seltzer 20brt | 8713091000072

Alka Seltzer 324 mg bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en reumatische pijn. Geneesmiddel Samenstelling Bevat 324 mg acetylsalicylzuur per bruistablet....

Sinaspril Sinaspril 120 mg 16tb | 8713091028311

Sinaspril Sinaspril 120 mg 16tb | 8713091028311

Sinaspril paracetamol 120 bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn en spierpijn. Geneesmiddel. Samenstelling Werkzaam bestanddeel : 120 mg paracetamol per kauwtablet  Andere bestanddelen (hulpstoffen)...

Healthypharm Naproxennatrium 220 mg 10tb | 8714632052536

Healthypharm Naproxennatrium 220 mg 10tb | 8714632052536

Naproxen is een ontstekingsremmende pijnstiller. Dit soort pijnstillers wordt ook wel NSAID genoemd. Het werkt pijnstillend, ontstekingsremmend en koortsverlagend.   Geneesmiddel Samenstelling De werkzame stof in Naproxennatrium is naproxen. De volgende hulpstoffen zijn aanwezig:...

Tantum Extra warmte lotion 100ml | 8710537705645

Tantum Extra warmte lotion 100ml | 8710537705645

Voor stijve en/of vastzittende spieren. Maakt de spieren soepel, ontspant de spieren en bevordert de doorbloeding. Gezondheidsproduct.  Samenstelling Aqua, Ethylhexyl Stearate, Hydrogenated Polydecene, Glycerin, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Helainthus Annuus Seed Oil, Capsicum Frutescens...

Advil Advil liquid caps 200 10ca | 8712769019040

Advil Advil liquid caps 200 10ca | 8712769019040

Advil Liquid-Caps 200, zachte capsules 200 mg   Ibuprofen behoort tot een groep geneesmiddelen die ‘niet-steroïde anti-inflammatoire middelen’ (NSAID’s) worden genoemd. Deze middelen verlichten pijn en verminderen ontsteking, zwelling en koorts.   Toepassing Advil...

Spidifen Spidifen 400 24st | 8717056280103

Spidifen Spidifen 400 24st | 8717056280103

Spidifen is een ontstekingsremmende pijnstiller. Dit soort pijnstillers wordt ook wel NSAID genoemd. Het werkt pijnstillend, ontstekingsremmend en koortsverlagend. Samenstelling: Het werkzame bestanddeel is ibuprofen l-arginaat overeenkomend met 400 mg ibuprofen per filmomhulde tablet. Andere bestanddelen...

Tantum Creme 60g | 8710537002553

Tantum Creme 60g | 8710537002553

Tantum, 30 mg/g, crème benzydaminehydrochloride Tantum bevat benzydaminehydrochloride dat behoort tot de geneesmiddelengroep met de naam NSAIDs (Niet-steroïdale anti-inflammatoire geneesmiddelen). Tantum is een pijnstillend en zwellingsverminderend middel met een ontstekingsremmende werking Geneesmiddel. Samenstelling Bevat...

Roter Paracof 20tb | 8713304103019

Roter Paracof 20tb | 8713304103019

Roter Paracof Roter Paracof is pijnstillend en koortsverlagend bij griep en verkoudheid; pijnstillend bij hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn na vaccinatie. Geneesmiddel – RVG 28772 Toepassing Paracof wordt gebruikt bij hoofdpijn,...

Idyl Paracetamol 500 mg 50st | 8717275055193

Idyl Paracetamol 500 mg, tabletten IDYL paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking. Geneesmiddel: RVG 28891=53055 UAD Toepassing Paracetamol Idyl 500 mg wordt gebruikt bij: – hoofdpijn –...