Categorie: Pijnstillend

Biofreeze Spray 118ml | 731124100153

Biofreeze Pijnverlichtende Gel Met Ilex  – Medisch hulpmiddel   Effectieve koelende pijnverlichter    Biofreeze is dé effectieve koelende pijnverlichter en bevat het natuurlijke menthol; een veelzijdige en unieke formule voor uitwendige toepassing die gebruikt...

Curanol Curanol zalf 30g | 5011025086110

Curanol zalf   Verzorging van de huid rond de anus, ook tijdens de zwangerschap of na de bevalling Samenstelling Hamamelis virginiana, calendula officinalis, echinacea purpurea, aesculus hippocastanum, sulfur depuratum, thiamine (vitamine B1), dl-alfa-tocoferol (vitamine...

Pinex Paracetamol drank aardbei 100ml | 8716049007840

Pinex met aardbeiensmaak 24 ml/ml drank Paracetamol kan worden gebruikt ter verlichting van hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, spierpijn en koorts als gevolg van gewone verkoudheid. Samenstelling De werkzame stof in dit middel is paracetamol.  Hulpstoffen: Natriummetabisulfiet (E223), Sorbitol...

Ascal Ascal 600 mg 24st | 8712207071296

Ascal 600, poeder voor drank 600 mg Geneesmiddel RVG 08184 UAD Ascal is een zogenaamde NSAID. NSAIDs zijn geneesmiddelen die een pijnstillende, koortsverlagende en ontstekingsremmende werking hebben. Toepassing U kunt Ascal gebruiken wanneer u...

Idyl Paracetamol 1000 mg 5st | 8717275001619

IDYL Paracetamol zetpil 1000 mg, zetpillen Toepassing Te gebruiken bij koorts en pijn, bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, kiespijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en zenuwpijn.. Samenstelling: Werkzame stof:...

Biofreeze Flacon 946ml | 731124100030

Biofreeze Pijnverlichtende Gel Met Ilex  Medisch hulpmiddel Effectieve koelende pijnverlichter  Biofreeze is dé effectieve koelende pijnverlichter en bevat het natuurlijke menthol; een veelzijdige en unieke formule voor uitwendige toepassing die gebruikt wordt voor o.a....

Biofreeze Flacon 473ml | 731124100023

Biofreeze Pijnverlichtende Gel Met Ilex  Medisch hulpmiddel Effectieve koelende pijnverlichter  Biofreeze is dé effectieve koelende pijnverlichter en bevat het natuurlijke menthol; een veelzijdige en unieke formule voor uitwendige toepassing die gebruikt wordt voor o.a....

Idyl Ibuprofen 400 mg liquid 20ca | 8717275029088

Ibuprofen liquid caps 400 mg Geneesmiddel Ibuprofen Liquid Caps Apotex 400 mg bevat een medicijn genaamd ibuprofen. Ibuprofen behoort tot een groep geneesmiddelen die niet-steroïde ontstekingsremmers (NSAID’s) worden genoemd. Deze geneesmiddelen bieden verlichting bij...

Voltaren Emulgel 1.16% 120g | 5054563026385

Voltaren Emulgel 1.16 %, Gel Voltaren Emulgel wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige gewrichtspijn, veroorzaakt door verergering van artrose van de knie of vingers Toepassing Voltaren Emulgel ter verzorging van stijve,...

Voltaren Emulgel 1.16% 180g | 5054563026378

Voltaren Emulgel 1.16 %, Gel Voltaren Emulgel wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige gewrichtspijn, veroorzaakt door verergering van artrose van de knie of vingers Toepassing Voltaren Emulgel ter verzorging van stijve,...

Sanias Paracetamol coffeine 500/50 mg 20tb | 8716049009752

Paracetamol/Coffeïne Sanias 500/50 mg, tabletten Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg is een geneesmiddel bij pijn en koorts. Toepassing Symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts Bestanddelen Werkzame stoffen Paracetamol 500 mg, Coffeïne 50 mg Hulpstoffen: Maïszetmeel, Gelatine (E485), Croscarmellosenatrium...

Dynexan Dynexan gel 20 mg 10g | 4037369236166

Dynexan Gel 20 mg/g Geneesmiddel RVG 113488 UAD Dit middel bevat de werkzame stof lidocaïnehydrochloride, een stof voor plaatselijke verdoving (lokale anesthesie) van de huid en slijmvliezen. Toepassing Dit middel wordt gebruikt voor kortdurende, symptomatische...

Biofreeze Biofreeze tube 30ml | 731124100085

Biofreeze Pijnverlichtende Gel Met Ilex  Effectieve koelende pijnverlichter  Biofreeze is dé effectieve koelende pijnverlichter en bevat het natuurlijke menthol; een veelzijdige en unieke formule voor uitwendige toepassing die gebruikt wordt voor o.a. pijnlijke spieren...

Sandoz Paracetamol comp 20tb | 8712371004687

Sandoz paracetamol/coffeïne tabletten Geneesmiddel: RVG 14976 U.A.D Paracetamol/coffeine Sandoz 500/50 mg wordt gebruikt bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn. Samenstelling Werkzame stoffen:  Paracetamol...

Idyl Paracetamol 500 mg 20st | 8717275001374

Idyl Paracetamol 500 mg 20st | 8717275001374

Idyl Paracetamol 500 mg, tabletten IDYL paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking. Geneesmiddel: RVG 28891=53055 UAD Toepassing Paracetamol Idyl 500 mg wordt gebruikt bij: – hoofdpijn –...

Idyl Paracetamol kind 60 mg 10zp | 8717275028982

Idyl Paracetamol kind 60 mg 10zp | 8717275028982

Idyl Kinderparacetamol zetpil 60 mg Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking. Samenstelling: Het werkzame bestanddeel is paracetamol. Eén zetpil bevat 60 mg paracetamol. De overige bestanddelen (de hulpstoffen)...

Nurofen Fastine liquid caps 400 mg ibuprofen 20ca | 5000158105485

Nurofen Fastine liquid caps 400 mg ibuprofen 20ca | 5000158105485

Nurofen Fastine Liquid Caps 400 mg geeft snelle verlichting bij middelmatige pijn en bij koorts. Deze met ibuprofen gevulde capsules zorgen voor een snelle absorptie van het lichaam en werken daardoor twee keer zo...

Healthypharm Paracetamol 1000 mg 10zp | 8714632069985

Healthypharm Paracetamol 1000 mg 10zp | 8714632069985

Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking. Toepassing Paracetamol wordt gebruikt bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. Samenstelling: De werkzame stof in dit middel...

Sanias Paracetamol coffeine 500/50 mg 20tb | 8716049009752

Paracetamol/Coffeïne Sanias 500/50 mg, tabletten Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg is een geneesmiddel bij pijn en koorts. Toepassing Symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts Bestanddelen Werkzame stoffen Paracetamol 500 mg, Coffeïne 50 mg Hulpstoffen: Maïszetmeel, Gelatine (E485), Croscarmellosenatrium...

Sanias Paracetamol coffeine 500/50 mg 50tb | 8716049009769

Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg is een geneesmiddel bij pijn en koorts. Toepassing Symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts Bestanddelen Werkzame stoffen Paracetamol 500 mg, Coffeïne 50 mg Hulpstoffen: Maïszetmeel, Gelatine (E485), Croscarmellosenatrium (E468), Magnesiumstearaat (E470b). Dosering Volwassenen en...

Idyl Paracetamol 500 mg 50st | 8717275055193

Idyl Paracetamol 500 mg, tabletten IDYL paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking. Geneesmiddel: RVG 28891=53055 UAD Toepassing Paracetamol Idyl 500 mg wordt gebruikt bij: – hoofdpijn –...

Healthypharm Diclofenac HTP 1% gel 60g | 8714632074330

Healthypharm Diclofenac HTP 1% gel 60g | 8714632074330

Healthypharm Diclofenac HTP 1% gel 60g ean: 8714632074330 Prijs: 5.99  (klik hier voor meer informatie)

Hemoclin Aambeien gel tube 37g | 8711596581263

Voor de behandeling van inwendige aambeien, kloofjes en andere anale ongemakken is er HemoClin gel*. HemoClin verlicht direct symptomen als gevoeligheid, jeuk, irritatie, branderigheid en gevoeligheid bij aambeien. De natuurlijke gel ondersteunt het natuurlijke...

Hemoclin Aambeien spray 35ml | 8711596580822

HemoClin® Spray wordt toegepast bij uitwendige aambeien en anale ongemakken (zoals jeuk, irritatie, branderigheid en gevoeligheid). Aambeien en andere anale ongemakken komen onder andere veelvuldig voor tijdens de zwangerschap en na de bevallin -Voor...

Hemoclin Aambeien gel 45ml | 8711596579321

HemoClin is bedoeld voor de behandeling van inwendige aambeien, kloofjes en andere anale ongemakken. Het verlicht direct symptomen als gevoeligheid, jeuk, irritatie, branderigheid en gevoeligheid bij aambeien. De natuurlijke gel met de gepatenteerde Bio-actieve...

Biofreeze Biofreeze tube 30ml | 731124100085

Biofreeze Pijnverlichtende Gel Met Ilex  Effectieve koelende pijnverlichter  Biofreeze is dé effectieve koelende pijnverlichter en bevat het natuurlijke menthol; een veelzijdige en unieke formule voor uitwendige toepassing die gebruikt wordt voor o.a. pijnlijke spieren...

Sandoz Paracetamol comp 20tb | 8712371004687

Sandoz paracetamol/coffeïne tabletten Geneesmiddel: RVG 14976 U.A.D Paracetamol/coffeine Sandoz 500/50 mg wordt gebruikt bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn. Samenstelling Werkzame stoffen:  Paracetamol...

Idyl Paracetamol 500 mg 20st | 8717275001374

Idyl Paracetamol 500 mg 20st | 8717275001374

Idyl Paracetamol 500 mg, tabletten IDYL paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking. Geneesmiddel: RVG 28891=53055 UAD Toepassing Paracetamol Idyl 500 mg wordt gebruikt bij: – hoofdpijn –...

Idyl Paracetamol kind 60 mg 10zp | 8717275028982

Idyl Paracetamol kind 60 mg 10zp | 8717275028982

Idyl Kinderparacetamol zetpil 60 mg Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking. Samenstelling: Het werkzame bestanddeel is paracetamol. Eén zetpil bevat 60 mg paracetamol. De overige bestanddelen (de hulpstoffen)...

Nurofen Fastine liquid caps 400 mg ibuprofen 20ca | 5000158105485

Nurofen Fastine liquid caps 400 mg ibuprofen 20ca | 5000158105485

Nurofen Fastine Liquid Caps 400 mg geeft snelle verlichting bij middelmatige pijn en bij koorts. Deze met ibuprofen gevulde capsules zorgen voor een snelle absorptie van het lichaam en werken daardoor twee keer zo...

Pinex Smelttablet aardbei 250 mg 20tb | 8716049010246

Pinex Smelttablet aardbei 250 mg 20tb | 8716049010246

Pinex Smelt met aardbeiensmaak 250 mg is een pijnstillend en koortsverlagend geneesmiddel.  Samenstelling: De werkzame stof in dit middel is paracetamol. Elke orodispergeerbare tablet bevat 250 mg paracetamol. De andere stoffen in dit middel zijn ethylcellulose,...

Healthypharm Paracetamol 1000 mg 10zp | 8714632069985

Healthypharm Paracetamol 1000 mg 10zp | 8714632069985

Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking. Toepassing Paracetamol wordt gebruikt bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. Samenstelling: De werkzame stof in dit middel...

Healthypharm Diclofenac HTP 1% gel 60g | 8714632074330

Healthypharm Diclofenac HTP 1% gel 60g | 8714632074330

Healthypharm Diclofenac HTP 1% gel 60g ean: 8714632074330 Prijs: 5.99  (klik hier voor meer informatie)

Idyl Ibuprofen 400 mg liquid 20ca | 8717275029088

Ibuprofen liquid caps 400 mg Geneesmiddel Ibuprofen Liquid Caps Apotex 400 mg bevat een medicijn genaamd ibuprofen. Ibuprofen behoort tot een groep geneesmiddelen die niet-steroïde ontstekingsremmers (NSAID’s) worden genoemd. Deze geneesmiddelen bieden verlichting bij...

Biofreeze Spray 118ml | 731124100153

Biofreeze Pijnverlichtende Gel Met Ilex  – Medisch hulpmiddel   Effectieve koelende pijnverlichter    Biofreeze is dé effectieve koelende pijnverlichter en bevat het natuurlijke menthol; een veelzijdige en unieke formule voor uitwendige toepassing die gebruikt...

Voltaren Emulgel 1.16% 180g | 5054563026378

Voltaren Emulgel 1.16 %, Gel Voltaren Emulgel wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige gewrichtspijn, veroorzaakt door verergering van artrose van de knie of vingers Toepassing Voltaren Emulgel ter verzorging van stijve,...

Voltaren Emulgel 1.16% 120g | 5054563026385

Voltaren Emulgel 1.16 %, Gel Voltaren Emulgel wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige gewrichtspijn, veroorzaakt door verergering van artrose van de knie of vingers Toepassing Voltaren Emulgel ter verzorging van stijve,...

Hemoclin Aambeien gel tube 37g | 8711596581263

Voor de behandeling van inwendige aambeien, kloofjes en andere anale ongemakken is er HemoClin gel*. HemoClin verlicht direct symptomen als gevoeligheid, jeuk, irritatie, branderigheid en gevoeligheid bij aambeien. De natuurlijke gel ondersteunt het natuurlijke...

Hemoclin Aambeien spray 35ml | 8711596580822

HemoClin® Spray wordt toegepast bij uitwendige aambeien en anale ongemakken (zoals jeuk, irritatie, branderigheid en gevoeligheid). Aambeien en andere anale ongemakken komen onder andere veelvuldig voor tijdens de zwangerschap en na de bevallin -Voor...

Hemoclin Aambeien gel 45ml | 8711596579321

HemoClin is bedoeld voor de behandeling van inwendige aambeien, kloofjes en andere anale ongemakken. Het verlicht direct symptomen als gevoeligheid, jeuk, irritatie, branderigheid en gevoeligheid bij aambeien. De natuurlijke gel met de gepatenteerde Bio-actieve...

Sanias Paracetamol coffeine 500/50 mg 50tb | 8716049009769

Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg is een geneesmiddel bij pijn en koorts. Toepassing Symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts Bestanddelen Werkzame stoffen Paracetamol 500 mg, Coffeïne 50 mg Hulpstoffen: Maïszetmeel, Gelatine (E485), Croscarmellosenatrium (E468), Magnesiumstearaat (E470b). Dosering Volwassenen en...

Sanias Paracetamol coffeine 500/50 mg 20tb | 8716049009752

Paracetamol/Coffeïne Sanias 500/50 mg, tabletten Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg is een geneesmiddel bij pijn en koorts. Toepassing Symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts Bestanddelen Werkzame stoffen Paracetamol 500 mg, Coffeïne 50 mg Hulpstoffen: Maïszetmeel, Gelatine (E485), Croscarmellosenatrium...

Healthypharm Ibuprofen gel 75ml | 8714632044968

Healthypharm Ibuprofen gel 75ml | 8714632044968

Healthypharm Ibuprofen gel Te gebruiken bij stramme of stijve spieren. Houdt gewrichten soepel en verzorgt gevoelige spieren na sport. De gel is kleurloos en helder, plakt niet en wordt goed door de huid opgenomen....

Advil Advil gel 60g | 8712769015547

Advil Advil gel 60g | 8712769015547

Advil Gel voor soepele spieren en gewrichten. Wordt snel geabsorbeerd door de huid en dringt diep door in spieren en gewrichten. Samenstelling Aqua, ibuprofen, isopropyl alcohol, hydroxyethylcellulose, benzyl alcohol, sodium hydroxide. Gebruik Masseer de...

Pro Fit Ibuprofen-gel 100g | 8715679020281

Pro Fit Ibuprofen-gel 100g | 8715679020281

Ibuprofen heeft een weldadige werking op spieren en gewrichten. De stof ibuprofen is nu opgelost in een transparante gel. De gel geeft direct een verkoelend effect en hoeft alleen op de huid te worden...

Witte Kruis Witte kruis 20sach | 8711744025533

Witte Kruis Witte kruis 20sach | 8711744025533

Witte Kruis Poeders bij hoofdpijn, kiespijn, koorts en pijn bij griep, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn. Geneesmiddel. Samenstelling Bevat per sachet 500 mg Paracetamol en 50 mg Coffeïne. ulpstoffen: Polyvidon, Lactose, Natriumzetmeelstearylfumaraat, Siliciumdioxide. Allergeneninformatie...

Leidapharm Paracetamol/ coffeine CP 550 50tb | 8712755002322

Leidapharm Paracetamol/ coffeine CP 550 50tb | 8712755002322

Leidapharm Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende geneesmiddelen.    Samenstelling De werkzame bestanddelen zijn paracetamol en coffeïne. Een tablet bevat 500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne.  De andere bestanddelen...

Nurofen Nurofen 200 mg 12tb | 8710552509051

Nurofen Nurofen 200 mg 12tb | 8710552509051

Nurofen 200mg is een pijnstiller die je bij verschillende soorten pijn kunt gebruiken. Ook werkt de pijnstiller onstekingsremmend en koortsverlagend. Je kunt Nurofen 200mg gebruiken bij rugpijn, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn,  spit, spierpijn en reumatische...

Theranal Aambeien 12zp | 8713091022630

Theranal Aambeien 12zp | 8713091022630

Lidocaïne heeft een plaatselijk verdovende werking en bestrijdt of verlicht het gevoel van pijn, jeuk, een branderig gevoel en irritatie. Zinkoxide en bismuthsubnitraat hebben beide een samentrekkende werking.   Theranal wordt gebruikt bij plaatselijke...

Leidapharm Ibuprofen 200 mg 40tb | 8712755211359

Leidapharm Ibuprofen 200 mg 40tb | 8712755211359

Ibuprofen is een pijnstiller die ook ontstekingsremmend en koortsverlagend werkt. Samenstelling: Het werkzame bestanddeel is ibuprofen. Iedere omhulde tablet bevat 200 mg ibuprofen. De andere bestanddelen zijn microkristallijne cellulose (E460), voorverstijfselde zetmeel, croscarmellose natrium...

Sperti Sperti 12zp | 87290820

Sperti Sperti 12zp | 87290820

Sperti Preparation H, aambeienzetpillen voor rectaal gebruik Te gebruiken bij behandeling van klachten ten gevolge van aambeien, zoals jeuk, vochtafscheiding, bloedinkjes, pijn, of een combinatie van deze verschijnselen Samenstelling Werkzame stoffen 23 mg levende gist...

Sperti Sperti cooling gel 25g | 8712769010597

Sperti Sperti cooling gel 25g | 8712769010597

Verkoelende en verzachtende gel voor de gevoelige, rode huid, met name rond de dunne huid van de anus. Houdt de huidplooien soepel. Geschikt voor gebruik door zwangere vrouwen en vrouwen die borstvoeding geven. Samenstelling...

Sperti Sperti zalf 50g | 8712769000246

Sperti Sperti zalf 50g | 8712769000246

Sperti Preparation H, aambeienzalf voor rectaal gebruik Geneesmiddel. Te gebruiken bij behandeling van klachten ten gevolge van aambeien, zoals jeuk, vochtafscheiding, bloedinkjes, pijn, of een combinatie van deze verschijnselen Samenstelling De werkzame bestanddelen zijn:...

Sperti Sperti zalf 25g | 87290813

Sperti Sperti zalf 25g | 87290813

Sperti Preparation H, aambeienzalf voor rectaal gebruik Geneesmiddel. Te gebruiken bij behandeling van klachten ten gevolge van aambeien, zoals jeuk, vochtafscheiding, bloedinkjes, pijn, of een combinatie van deze verschijnselen Samenstelling De werkzame bestanddelen zijn:...

Saridon Saridon 20tb | 8713091022272

Saridon Saridon 20tb | 8713091022272

Saridon, tabletten Saridon bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Geneesmiddel. RVG nummer 03780 UAD Waarvoor wordt dit middel gebruikt Saridon wordt...

Voltaren Emulgel 1.16% 60g | 8713177004819

Voltaren Emulgel 1.16% 60g | 8713177004819

Voltaren Emulgel 1.16 %, Gel Voltaren Emulgel wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige gewrichtspijn, veroorzaakt door verergering van artrose van de knie of vingers Toepassing Voltaren Emulgel ter verzorging van stijve,...

Voltaren Voltaren K 12.5 mg 10st | 8713177004833

Voltaren Voltaren K 12.5 mg 10st | 8713177004833

Voltaren K 12,5 mg vermindert ontstekingen (zwellingen) en werkt koortsverlagend. Bij de behandeling van reumatische pijn, spierpijn, hoofdpijn, kiespijn en menstruatiepijn, pijn bij griep en verkoudheid. Geneesmiddel. Samenstelling Bevat 12,5 mg diclofenac-kalium. De andere...

Voltaren Voltaren K 12.5 mg 20tb | 8723700009051

Voltaren Voltaren K 12.5 mg 20tb | 8723700009051

Voltaren K 12,5 mg is een pijnstiller die ook ontstekingen (zwellingen) vermindert en koortsverlagend werkt. Geneesmiddel  – RVG 20982  Samenstelling De werkzame stof in dit middel is diclofenac-kalium. Eén Voltaren K 12,5 mg tablet...

Finimal Finimal 30tb | 8713091024283

Finimal Finimal 30tb | 8713091024283

Finimal bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Geneesmiddel. Samenstelling Bevat 500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne per tablet. Hulpstoffen: cellulose...

Epianal Epianal Creme 30g | 8712691215657

Epianal Epianal Creme 30g | 8712691215657

Epianal Epianal Creme Geneesmiddel Toepassing Symptomatische behandeling van aambeien. Samenstelling 1 gram creme bevat: Polidocanol 20 mg Natriumoleaat 100 mg Hulpstoffen Chloorcarvacrol, Wolvet, Oleyloleaat, Alfatocoferol, Ascorbylpalmitaat, Citroenzuur, Lecithine, Mono/di-glyceriden, Glycerylstearaat, Witte vaseline, Propyleenglycol, Natriumcarboxymethylcellulose,...

Roter Paracetamol 500 mg 20tb | 8713304103026

Roter Paracetamol 500 mg 20tb | 8713304103026

Roter Paracetamol 500mg Paracetamol behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende middelen. RVG nummer 28771 AV Toepassing Dit geneesmiddel is bestemd voor patiënten met: • hoofdpijn • zenuwpijn • koorts en pijn bij...

Daro Paracetamol vloeibaar 100ml | 8714319031564

Daro Paracetamol vloeibaar 100ml | 8714319031564

DARO Paracetamol vloeibaar, 120 mg/5 ml, stroop Geneesmiddel RVG 06566 UAD Paracetamol behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende geneesmiddelen Toepassing Bij koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na inenting. Samenstelling...

Daro Hoofdpijnpoeders 20st | 8714319030000

Daro Hoofdpijnpoeders 20st | 8714319030000

Bestrijdt snel (zware) hoofdpijn en is een effectieve oplossing bij pijnbestrijding en koorts. Het in water opgeloste poeder zorgt voor een extra snelle werking. Brengt geen schade toe aan de maag. Geneesmiddel. Samenstelling Bevat...

Citrosan Hete citroendrank 15sach | 5000167046045

Citrosan Hete citroendrank 15sach | 5000167046045

Citrosan Hete Citroendrank gaat griep en verkoudheid effectief te lijf. De medicinale citroendrank heeft een koortsverlagende en pijnstillende werking. Een sachet bevat 500 mg paracetamol, en 50 mg vitamine C voor extra weerstand. Het...

Citrosan Hete citroendrank 10sach | 5000167007664

Citrosan Hete citroendrank 10sach | 5000167007664

Citrosan Hete Citroendrank gaat griep en verkoudheid effectief te lijf. De medicinale citroendrank heeft een koortsverlagende en pijnstillende werking. Een sachet bevat 500 mg paracetamol, en 50 mg vitamine C voor extra weerstand. Het...